Over de accommodaties
Tijdens deze reis overnacht je in klassieke kastelen en landgoederen met een luxe uitstraling (hotelcategorie 4* of 4* plus). Elk van de door ons geselecteerde hotels heeft een eigen karakter, maar allemaal zijn ze rustig gelegen in een parkachtige omgeving, buiten stadjes en dorpen. Zo kun je je voor even landheer of landvrouwe wanen.
Uiteraard zijn kamers en hotel met alle moderne comfort uitgerust. Maar altijd kun je in de gemeenschappelijke ruimtes, het restaurant en het omringende park de historische sfeer ervaren. Soms overnacht je in klassieke kamers in het hoofdgebouw, maar het kan ook zijn dat je in één van de naastgelegen bijgebouwen overnacht. De kamers zijn daar vaak qua comfort wat beter, ter compensatie van wat minder historisch karakter.
Klink
hier overnacht je in een echt kasteel, daterend van het einde van de 19e eeuw. Dit gebouw doet denken aan de klassieke Loire-kastelen.
Kittendorf
Een verblindend wit, Engels aandoend slothotel met 'grandeur' en grenzend aan het 20 ha. grote landschapspark Lenné. Er is een stijlvol Grand Café en dito restaurant. Hier kun je je onderdompelen in adellijke sferen. Maar een wellnessafdeling is er ook.
Ludorf
Dit is een van de oudste landgoederen uit de streek, waar de historie perfect bewaard is gebleven, in combinatie met modern comfort. Misschien wel de meest 'authentieke' accommodatie van deze reis.
In Duitsland wordt onder 'gescheiden bedden' meestal verstaan: één grote ombouw, met 2 matrassen (waartussen nauwelijks ruimte is) en 2 dekbedden.
Wilt u twee bedden die wel een stuk uit elkaar staan, dan kunt u dat melden en dan kijken we wat mogelijk is.
Over de maaltijden
Je verblijf in Mecklenburg is op basis van logies en een uitstekend ontbijt. Voor de dagelijkse picknick in het veld kan je elke dag onderweg lunchinkopen doen.
Voor het avondeten kun je terecht bij of nabij de accommodatie en in Waren en nabij Röbel ook in diverse plaatselijke restaurants. Vooral in Waren is een ruime keuze.
Inbegrepen
- 6x overnachting met ontbijt
- Bagagetransfers dag 2, 4 en 6
- Indien fietshuur: servicehoteline en briefing over reis en fiets
- GPS tracks
- Nederlandstalige routebeschrijving en kaartmateriaal
Niet inbegrepen
- Heen- en terugreis
- Overige maaltijden
- Entrees
- Toeristenbelasting
- Persoonlijke uitgaven
- Verzekeringen
Over de activiteiten
Deze fietsreis stelt weinig specifieke eisen aan de conditie. Het terrein is hooguit licht glooiend en je fietst grotendeels op vrijliggende fietspaden of kleine autoluwe weggetjes. Soms zijn er stukken onverhard, maar van goede kwaliteit.
Extra dagen
Extra nachten zijn bij dit arrangement helaas niet mogelijk.
Fietsverzekering
Bij diefstal van of schade aan je huurfiets ben je persoonlijk aansprakelijk. Gestolen of beschadigd materiaal dient vergoed te worden aan de verhuurder. Wij adviseren, zowel bij huurfietsen als eigen fietsen, een reisverzekering met extra hobby- en sportuitrusting af te sluiten die je beschermt tegen deze kosten.
Voor meer informatie over deze verzekering, klik: hier.