Over de accommodaties
Hotel la Bastide Bleue ligt heel rustig, op 10 minuten lopen van wijndorp Séguret, tussen lage heuvels, omgeven door gereputeerde wijngaarden: een heerlijke plek! La Bastide Bleue is een gastvrij en charmant Provençaals familiehotelletje. Het voormalige, monumentale boerenhuis met zeven kleine, gezellig ingerichte kamers, heeft een bijzonder fraaie binnenplaats, waar bij goed weer heerlijk buiten kan worden gegeten. De gasten staat een achter het huis gelegen zwembad ter beschikking. Je zit op enkele kilometers afstand van Gigondas, Beaumes de Venise, Châteuneuf-du-Pape, enz.
Over de maaltijden
Elke ochtend staat er een lekker ontbijt klaar. Voor de lunch kan je onderweg in een eethuisje neerstrijken of iets inkopen voor een picknick. Voor het avondeten kan je in Bastide Bleue en op vele plekken in de omgeving terecht. In je informatiepakket vind je tal van restauranttips, voor lunch of diner, zodat je altijd een leuke plek voor het avondeten kunt vinden.
Het is niet de eerste
- Alle overnachtingen
- Alle ontbijten
- 1 rondleiding en wijnproeverij en tips voor andere goede wijnadressen
- SNP reisinformatie met routebeschrijvingen
Niet inbegrepen
- Heen- en terugreis
- Diners en lunches
- Persoonlijke uitgaven
- Verzekeringen
- Fooien
Over de activiteiten
Je hebt de keuze uit vijf rondwandelingen. Je loopt over heuvelachtig terrein, deels over onverharde landwegen, soms over stille asfaltweggetje , dan weer over stenige bospaadjes of paadjes door het struikgewas. Één keer is er een korte bergachtige passage. Op een aantal dagen komen wat steilere klimmetjes voor. De hoogteverschillen lopen uiteen van 200 tot 500m stijgen en dalen per dag. Één wandeling bestaat uit twee lussen en is dus op te knippen in twee kortere rondjes. Voor elke wandelaar met een goede conditie zijn deze wandelingen te doen.
Extra dagen
Je kan bij dit arrangement altijd extra dagen bij boeken.